Evden Eve Nakliyat

Evden Eve TAŞIMACILIK

Evden Eve Taşımacılık

 

Her kaliteli evden eve taşımacılık hizmeti, taşıma esnasında oluşabilecek olası riskleri görmek, müşteriye tam bir fiyat verebilmek ve taşıma stratejisini belirlemek için ekspertiz hizmeti ile başlar. Ekspertiz, taşımanın nasıl gerçekleştirileceğine dair saptamaların yapıldığı bir süreçtir. Eğer asansörlü evden eve taşıma yapılacaksa evin önünde asansör sisteminin kurulması için bir miktar açıklık olması gerekmektedir ve ekspertiz hizmetinde asansörlü taşımaya evinizin uygun olup olmadığı da gözden geçirilir.  Evdeki mobilyaların ve dolapların taşınması için gerekli araç boyutu, ambalaj malzemesi ve personel sayısı hesaplanır, taşıma planı hazırlanır. Taşımanın taşınana yaratacağı masraf, taşımada risk altında olan eşyalar hakkında müşteri bilgilendirilir.

Evden eve nakliyat hizmeti, kalitenin kendini rahatlıkla hissettirebildiği bir sektördür. Firmaların taşıma görevlilerinin size karşı davranışları, tavır, hal ve hareketleri; ambalajlama sırasındaki uzmanlıkları, eşyalar ambalajlanırken gösterdikleri özen,kurumsallaşmış şirket yapısı sayesinde yaptıklarının arkasında durabilen şirket yapısı, sigorta ile haklarınızı güvence altına alması ve taşıma öncesi ekspertiz hizmeti gibi hizmetler ile bir firmanın kalitesini rahatlıkla anlayabilmek mümkün. Kalitenin size geri dönüşü, rahat bir taşınma, mağduriyetlerden uzak bir taşınma ve eşyalarınızın tam korunduğu bir taşınma olacaktır. Taşımacılık artık teknolojinin yardımı ve artan rekabet sayesinde ilerleyen ve gelişen bir sektör. Taşımacılık, zorlu bir işlem olduğundan müşteriye sunulacak kolaylıkların ve hizmetin sınırı çok geniş. Asansörlü taşımacılık ve ambalajlama malzemelerindeki çeşitlilik ve gelişimler ile firmalar çok daha güvenli şekilde taşıma hizmeti daha da kendini geliştirdi son senelerde.  Daha önceleri tamamen riskli, sıkıntılı ve insanı bezdiren ev taşıma süreci bu yeniliklerle beraber hızlıca gerçekleşen, gerekli eğitimleri almış ekiplerce sizin eşyalarınıza gösterdiğiniz özeni göstererek tüm taşımayı gerçekleştirdiği bir süreç haline geldi.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Taşıma esnasındaki ambalajlama kısmı çok önemli bir yer tutuyor. Birçok çeşit malzeme bulunuyor ve bunların teker teker taşınmada kullanılması gerekiyor. Ambalajlamayı yapan ekipler bu konuda geniş tecrübeye sahip olması, ve gerekli eğitimleri de almış olmaları da gerekiyor. Her eşya için örneğin elektronik eşyalar, müzik setleri, tablolar, elbiseler için(askılı taşıma kolileri) farklı ambalaj malzemelerinin kullanılması eşyalarınızda olabilecek hasarları minimuma indiriyor. Her eşya farklı etkilerden farklı zararlar görmektedir, mobilyalar sarsıntılardan çok etkilenmezken, elektronik eşyalar sarsıntılara karşı kesinlikle koruma altına alınmalıdır; bunun yanında elbiseler taşınırken katlanmamalıdır. Tüm bu durumlara göre özel ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır.

Firmalar da artık standardizasyon işlemlerinden nasibini alıyorlar. Böylece denetimli ve kaliteli hizmet garanti altına alınmış olunuyor. K1-K2-K3 belgeleri bu amaçla taşıma firmalarına veriliyor. K3 belgeleri en yüksek kapasiteli taşıma şirketleri için verilen belge iken, K1 belgesi daha düşük kapasiteli firmalara verilen bir belge. Denizli’de büyük villalar ve geniş apartman daireleri de bulunuyor. Bu durumlarda firmaların belgelerine ve referanslarını kontrol etmenizi öneriyoruz. Denizli evden eve nakliyat işlemleriniz için kaliteli firmalardan hizmet almaktan çekinmeyiniz, taşıma işi riskli ve zorlu bir iştir ne de olsa. ‘’

O kadar çok güncellemeye gidildi ki bu alanda. Öncelikle araçlardan bahsedelim. Eskiden firmaların bir çeşit bazen bir, bazen birkaç arabası olurdu. Şimdi evlerin yapısına göre her eve özel araç gönderiliyor. 5 metreden 8 metreye kadar olan araçlar, çeşitli büyüklükteki evler ve mobilya hacmine göre size hizmet için bekliyor. Araçların içi yumuşak suntalarla kaplanıyor, artık kırılma, çarpma sarsılmalarda ambalajlamalara rağmen kırılma çatlamaya izin yok.  Araçlar gerekli bakımlardan geçiyor gerekli aralıklarla ve her taşınma işleminden sonra temizleniyor böylece bir evin kiri diğer eve geçmiş olmuyor.

Kalite taşımacılık sektöründe, sizin eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz özeni ve titizliği sizin kadar gösterebilen firmalar kaliteli firmalardır. Taşıma esnasında sizin stresinizi paylaşabilen çalışanların titizliği ve özeni kaliteyi ortaya koyar. Hem teknolojik ekipmanlarla hem de gerekli eğitimleri v e güncellemeleri sıklıkla takip eden çalışanlar tarafından verilen hizmet eksiksiz hizmettir. İyi firmalar, tüm çalışanlarının tüm davranışlarından sorumlu olur ve verilen hizmetin kalitesi ve karakterinden de sorumludur. ‘’

Eşyalarınız sizin anılarınızı, hayatınızın uzun bir dönemini taşır. Onları taşınırken, düşüncelerinizi, duygularınızı da aslında taşımış. Sırf bu yüzden bile size gösterilmesi gereken saygının bir miktarı eşyalarınıza ve onların taşınmasına da gösterilmelidirİşte bu saygı bir taşımacılık firmasından, çalışanlarına gerekli eğitimleri almasını sağlayarak, taşıma için en güncel teknolojik ekipmanları kullanarak, teknolojik devrimleri takip ederek, ve çalıştırdığı ekiplerin davranışlarından ve yaptıklarından sorumlu olabilecek şekilde seçerek gösterebilir.

 

 

Evden Eve Nakliyat

  • Ziyaretçiler : 1431
  • Makaleler : 46
  • Makale Görünüm Sayısı : 153393

Evden Eve Nakliyat

Buradasınız: Evden Eve NakliyatHİZMETLERİMİZEvden Eve Taşımacılık
Scroll to Top