Evden Eve Nakliyat

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Asansörlü taşımacılık, taşınmada yaşanan sorunların birçoğuna çözüm bulan harika bir teknolojik yenilik. Daha önceleri, eşyalar iki çeşit risk yaşardı taşıma işleminde, bir arabanın içinde sarsılırken bir de eşyaların binalardan indirip çıkartılması esnasında etrafa çarpması, sürtünmesi ve ezilmesi riskleri söz konusuydu. Asansörlü taşımacılık ile artık taşınma esnasında eşyalarınız duvarlara çarpmayacak, kapısı dar olan evlerden çıkartılmaya çalışırken çizilmeyecek. Tüm bunların yanında asansörlü taşımacılık, taşıma işleminin çok hızlı gerçekleştirilmesini sağlıyor ve taşımanın stresini çok kısa tuttmasının yanı sıra evinizi, eski düzeninize getirmek için aynı gün içinde çok daha fazla zamanınız oluyor. Bu yöntemle eşyalar kolaylıkla çıkartılır, hemen aracın içine istiflenir; dar koridorlar, asansörü kapatan apartman yöneticileri, sıkışık merdivenler, mobilyaların geçişine izin vermeyen kapı girişleri; yani taşımayı çile haline getiren durumların hepsi önemsiz hale gelir.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat

 

Nüfus arttıkça ihtiyaçlar ve hizmetten beklenilenler de artıyor. Eskiden bir sıkıntı olan, insanların kaçındığı ev taşımak artık, tamamen sigortalı, uzmanlarca dikkatlice paketlenen ve isterseniz eşyanızın montajı ve dekorasyonuna kadar tam müşteri memnuniyeti odaklı bir süreç haline geldi.Taşınmak, zorlu, yorucu ve çaba isteyen bir süreç. Bu kadar zorlu bir süreci müşteri için kolay, sorunsuz, risksiz bir hale getirmek için yapılabilecek çok şey var ve taşımacılık sektöründeki firmalar da her geçen gün hem teknolojiden hem tecrübelerinden faydalanarak taşınmayı daha çilesiz daha kolay hale getirmeye çalışıyorlar.

Asansörlü evden eve nakliyat şirketleri arasından seçim yaparken kaliteye dikkat etmek gerekiyor. Çünkü diğer taşımacılık imkanlarından daha çok dikkat ve uzmanlık gerektiriyor. İşini titiz ve özenli yapan asansörlü evden eve nakliyat şirketleri sizlerle mutlaka yüz yüze konuşur, evi gözden geçirir, asansörlü taşımacılık için uygun olup olmadığını denetler ve taşıma esnasında olabilecek hasarları size bildirir. Telefonda verilen fiyatlar sizin için taşıma günü sorun olabilir. Kesin ve doğru fiyatlandırma için evinizde, eşyalar ve ortam görülerek doğru karar verilebilir.

Asansörlü taşımacılık işleminden önce firmalar eksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılır. Buna ekspertiz hizmeti de denmektedir. Asansörlü taşımacılık işleminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrolleri yapılır. İlk aşama olarak ev, önündeki açıklık,  ve evin yapısı asansörün belli bir açıyla yerleştirilip yerleştirilemeyeceği ölçülür. Asansörlü taşımacılık şu süreçlerle devam eder:

İş kabul edildikten ve sözleşme imzalandıktan sonra  ve araç belirlenen günde ve saatte taşınacak yerde yerini alır ve kısa sürede asansörün kurulumu evin balkonuna yapılır. Olabilecek en yakın mesafede taşıma aracı bekler ve böylece hızlıca istiflemele yapılır. Paketleme işlemi bittikten sonra müşterilerin eşyaları balkondan asansörün taşıyıcı platformuna yerleştirilir ve oradan aracın içersine eşya tipi dikkate alınarak istiflenir.

 

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları çok faklılık gösterebilir. Asansörün kalitesi, ulaşılacak evin yüksekliği, taşıma malzemelerin bakımlılığı ve gidilecek yerin uzaklığı vb gibi etmenler asansörlü taşımacılıkta fiyata etki eder. Evden eve nakliyat sektöründe yeni bir sistem olan asansörlü nakliyat talepler doğrultusunda firmalar tarafından kısa sürede benimsenmiştir.

Evden Eve Nakliyat

  • Ziyaretçiler : 1431
  • Makaleler : 46
  • Makale Görünüm Sayısı : 153393

Evden Eve Nakliyat

Buradasınız: Evden Eve NakliyatHİZMETLERİMİZAsansörlü Taşımacılık
Scroll to Top