Evden Eve Nakliyat

AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Avcılar evden eve nakliyat

Avcılar 1992 yılındaki düzenlemelerle beraber Bakırköy'den ayrılarak ilçe hâline getirildi. TEM ve D100 karayollarının Avcılar’ın içinden geçer. İlçede köy yerleşim alanı bulunmamaktadır. Doğusunda Küçükçekmece Gölü; güneyinde Marmara Denizi; batısında Beylikdüzü ve Esenyurt ; kuzeyinde ise Başakşehir ile komşudur. Özellikle Küçükçekmece Gölü kıyılarında ve kuzey kesimlerde geniş boş düzlükler vardır ve buralar inşaat sektörü için elverişli bölgelerdir.

Avcılar ilçesinde giderek gelişen sanayi ile beraber balıkçılık, bağcılık ve tarım giderek azalmış bunların yerini sanayi, ticaret ve dinlenme, eğlenme yerleri almıştır.  Avcılar'da 2010 yılı verilerine göre giyim eşyası, dokuma, metal işleme gibi sektörlerde irili ufaklı 350'den fazla sanayi tesisi faaliyet göstermektedir.Buna göre nüfusun %40'ından fazlasını işçiler, %10'unu bölge esnafı ve küçük çapta memur kesimi oluşturmaktadır.

Sanayinin gelişmesiyle beraber 2000 yılında 233.749 olan nüfusu 2013 yılında 383.736’e çıkmıştır. Avcılar bünyesine hızlı bir şekilde göç çeken, büyüyen bir ilçedir. Bu ekonomiyi etkilediği kadar gayrimenkul alım satımlarını da etkilemekte Avcılar evden eve nakliyat firmalarına görev yüklemektedir.

Evden eve nakliyat hem zorlu hem de yorucu bir süreç. Firmaların getirdiği yenilikler ve geliştirdikleri hizmet anlayışı sayesinde artık çok da zor değil taşınmak. Sadece taşınanlardan bir kişi gözlemci olarak ekiplerin çalışmasını izleyebilir, tüm işi eğitimli ekipler yapıyor, ambalajlanan eşyalar her türlü riske karşı korunuyor, çelik kasalı ve çarpmalara karşı eşyalara zararı en aza indirecek şekilde iç yapısı sayesinde taşıyıcı araçlarla eşyalarınız taşıyor, taşınan eviniz uygunsa çok kısa bir sürede evinizin önüne asansör kuruluyor ve taşıma işlemi çok kısa bir sürede gerçekleştiriliyor. Size de günün tüm geri kalan zamanında yeni yaşam yerinizi eskisi kadar konforlu bir yaşam alanı haline getirmek için zaman kalıyor.

Taşınma risklidir, mutfak eşyaları büyük risk altındadır, oturma grupları gibi eşyalarınızın, salon mobilyalarınızın taşınması hem riskli hem zorludur. Birçok eşyanız kırılabilir, zarar görebilir. Stresli olan süreç birde mağduriyetle bitebilir. Dolayısıyla seçtiğiniz taşıma firmasının ciddiyeti ve kalitesi, eşyalarınıza gösterdiği özen ve titizlik büyük bir önem taşıyor. Bir sandalye bir masadan oluşan şirketlerden aldığınız hizmetler, size geri dönüş olarak çok büyük zararlara yol açabilir. Bu ihtimalin %100 e yakın olduğunu bu tip firmalardan hizmet almış herkes bilir. Dolayısıyla taşınmaya karar vermek kadar firma seçimine de dikkat etmek bir o kadar önem taşıyor. Avcılar evden eve nakliyat hizmeti alırken kaliteyi istemek ile güvenli bir taşınma geçirebilirsiniz.

Kaliteli firmayı nereden anlayabiliriz? Sonuçta kime sorarsak benim firmam diğerinden daha iyi diyecektir. Çok basit olarak en baştan başlayalım, kaliteli firmalar sigortalı bir şekilde ve taşımayı ön gözlem yaparak yani ekspertiz hizmeti ile tüm taşıma işlemini bir stratejiye oturarak ve taşıma günü oluşabilecek tüm sürprizlere karşı hem kendi firmasını hem de sizi koruyan firmalardır. Sigortalı taşıma sayesinde, tüm eşyalarınız sigortalanır ve hiçbir mağduriyet yaşamazsınız. Her eşya özel bir ambalajlama gerektirir, çoğu eşya tipinin kendine has ambalajlama malzemesi ve ambalajlama tekniği vardır. Örneğin elbiseler, askılı koliler ile taşınır, kraft kağıtları, keçe battaniyeler, patpatlı naylon ve daha birçok malzeme ile çeşit çeşit eşya için çeşit çeşit ambalajlama malzemesi bulunuyor ve hepsine de tam bir koruma için gerek var. Araçların içinin çarpmalara karşı kolilere düşük bir tepkime ileten maddeden üretilmesi gerekiyor.

Evden eve nakliyat ta önemli olan en kısa zamanda, hiç hasar vermeden, müşteriye sıcak ve anlayışlı ilişkilerle eşyaları yeni eve taşımak. Bunun için firmaların çalıştırdıkları ekipleri seçiminden, teknolojik yenilikleri takip etmelerine kadar birçok unsur gerekiyor. Asansörlü taşımacılık da bunlardan biri. bu yöntem ne yazık ki her evde kullanılamıyor, asansörün kurulumu için buna uygun bir açı ve evin önünde açıklık olması gerekiyor. Fakat avantajları ise çok fazla, öncelikle insan hatasından oluşabilecek tüm riskleri minimuma indiryor bu düzenek bunun yanında ev içine eşyaların taşınma işlemini de büyük oranda hızlandırıyor.

 

 

Evden Eve Nakliyat

  • Ziyaretçiler : 1431
  • Makaleler : 46
  • Makale Görünüm Sayısı : 153393

Evden Eve Nakliyat

Buradasınız: Evden Eve NakliyatEVDEN EVE NAKLİYATİSTANBULAvcılar
Scroll to Top y>